Шановні споживачі, ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» звертає увагу населення Сумщини!

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1405 від 29.12.2023. Пункт 3 якої дозволяє проведення відключення побутових споживачів, які мають заборгованість за спожиту електроенергію і мешкають у регіонах, де не ведуться бойові дії та які не знаходяться під тимчасовою окупацією.

Станом на 03.01.2024, побутові споживачі Сумської області заборгували перед ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» 208 мільйонів гривень за спожиту електроенергію. Товариство закликає своїх клієнтів сплатити наявну заборгованість задля уникнення відключень.

Якщо сплатити борг єдиним платежем немає можливості, Ви можете звернутися до найближчого центру обслуговування клієнтів для укладання договору реструктуризації боргу. Детальніше про реструктуризацію: https://sm.enera.ua/home/article/show/182

У разі виникнення запитань звертайтесь:
Центр обслуговування клієнтів за адресою вул. Реміснича, 35
Кол-центр: 0542-77-99-00
Інформаційно-консультаційний центр: 0542-66-09-79

Зважаючи на відключення світла боржникам, просимо всіх споживачів відповідально ставитись до сплати рахунків за спожиту електричну енергію, адже за відновлення електропостачання також потрібно буде провести оплату, сума залежить від виконаних робіт.

Також боржників очікуватимуть такі наслідки, як судовий процес, а подібні справи відбуваються за спрощеною процедурою. Детальніше про те, як не потрапити в таку ситуацію: https://sm.enera.ua/home/article/show/170

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» щиро дякує кожному, хто вчасно розраховується і підтримує разом із нашою компанією економіку України. Разом до Перемоги!

enera_disconnect enera_disconnect